Genel Bilgiler

Kongre Tarihi: 5 - 8 Aralık 2024

Kongre Merkezi: Xanadu Resort Otel Belek Antalya

Toplantının Dili: Toplantının resmi dili Türkçe’dir.

İnternet Sitemiz: www.hivaids2024.com bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgileri sitemizden bulabilirsiniz.

Kayıt ve Danışma: Kayıt masası toplantı süresince Xanadu Resort Otel'de saat 08.00- 21:00 arasında açık olacaktır.

Katılım Sertifikası: Kongre katılım sertifikası elektornik olarak gönderilecektir. Katılımcıların e-posta adreslerinin bildirmesi gerekmektedir.

Yaka Kartı: Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve sosyal aktiviteler esnasında yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Davet Mektubu: Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere hazırlanan davet yazısı talep eden katılımcılara gönderilmektedir. Taleplerinizi hivaids@conplus.org e-posta adresine iletmenizi rica ederiz.

İptaller: 6 Eylül 2023 tarihine kadar yapılacak iptallerde konaklama ücretinin %50’si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde sadece isim değişikliği yapılabilir.

Düzenleme: Kongre Düzenleme Kurulu; ConPlus Kongre Organizasyon ve Danışmanlık Hizmetleri firmasını toplantı resmi organizasyon firması olarak belirlemiştir. Kongre dahilinde herhangi bir talebinizde ConPlus başvurmanızı rica ederiz. hivaids@conplus.org